- - - - - -
A+ R A-

Po raz drugi w finale wojewódzkim!

W ubiegły poniedziałek, 11 grudnia 2017 roku w Bierzwniku, odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców i dziewcząt szkół gimnazjalnych. Nasza szkoła reprezentowana była przez Martę Filipowicz, Martę Sukiennik, Alicję Cieplińską oraz Klaudię Dziubak. Nasze uczennice, po raz drugi w historii szkoły, awansowały do Finału Wojewódzkiego zajmując ósme miejsce. Gratulacje dla naszych dziewcząt, które mocno wspierała i pomagała Paula Gala. Opracował: Wojciech Kułaga

Kajetan

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu„Świetnie uderza wiosłem o wodę”

Kinga

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Jej pasją jest rysowanie.”

Marcel

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Zawsze chętny do współpracy.”

Martyna

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Sympatyczna, spokojna dziewczyna.”

Kacper

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Wałczu  „Strzela tylko w dziesiątkę.”